Diş Buğdayı Ürünleri

Gene diş buğdayı ürünlerimle karşınızdayım. Ne çok sevildi diş buğdayı ürünlerim. Çook hoşuma gidiyor bu durum. Ama yeni ürünler de yapmak istiyorum tabii ki. Neyse şimdi gelelim ne zamandır yayınlamadığım diş buğdayı partilerine ve bu ürünlere...

Öncelikle Hakkari'den Sevgili Gülizar Hanım'ın oğlu Davut için hazırladığım diş buğdayı ürünlerini göstermek isterim. Gülizar Hanım'a ürünlerin sorunsuz ulaşması beni çook mutlu etti. Kendisinin teşekkürü ve beğenisi ise daha da çok mutlu etti. Davut'un diğer tüm dişlerinin de sağlıkla çıkmasını diliyorum.
Bu arada ürün listeme yeni ürünler eklendi.
Özel resimli etiketli peçeteler, süslü cam buğday kaseleri yerine, plastik süslü buğday kaseleri.
İşte ürünlerimiz...

Tüm ürünlerin tasarımları tamamen şahsıma ait olup dilediğiniz şekilde renk, yazı, kurdele, boyut ve malzeme değişebilmektedir.

  Etiket tasarımları tamamen şahsıma ait olup dilediğiniz şekilde resim, yazı, renk, boyut değişebilmektedir.

Özel Resimli Etiketli PeçetelerSüslü Plastik Diş Buğdayı Kaseleri


 
Çıkacak Olan 32 Dişi Simgeleyen Buğdaylı Özel Taç


Diş Buğdayı Parti Davetiyeleri
 Diş Buğdayı Magnetleri


Ve şimdi sırada Sevgili Nurdan Hanım'ın oğlu Artun için hazırladığım diş buğdayı ürünleri..Sevgili Artun'un da tüm dişlerinin sağlıkla ve kolaylıkla çıkmasını diliyorum.

Diş Buğdayı Kapı Süsü


Diş Buğdayı Magnetleri


Diş Buğdayı Çocuklar için Hediyelik Diş Fırçaları


Nedense erkek bebek bolluğu mu var bu sene bilmiyorum ama neredeyse çok az kız bebek için ürün hazırlayabildim bu sene. O ürünler de ya magnetti ya da pastaydı. Pastaları da yayınlıyorum zaten zamanı geldikçe. Ve ben de burada kız bebek için hazırlamış olduğum magnetleri göstermek istedim.Kategoriler: ,. Sık kullanılanlara ekle.

SEN DE YORUM YAZ

Yorumunuz için şimdiden çok çoook teşekkür ederim ;) Mutlu günler dilerim..Sevgiler..(Çiğdem Acar)

Ajandam